top of page
  • AGRO CS a.s.

Ideální pár do každé zahrady

Existují univerzální produkty pro celou zahradu, když každá rostlina má jiné nároky na živiny?Správný zahrádkář chce trávit víc času na zahrádce než v samotném obchodě. Hodinu stát před regálem a přemýšlet, jaký substrát na tu kterou rostlinu a následně mít doma uskladněný tucet pytlů speciálního hnojiva a substrátů na každý kout zahrady a roční období… Přiznejme si to, zahrádkářů shopaholiků asi moc není. Proto máme v sortimentu jak speciální substráty a hnojiva ušité na míru konkrétním rostlinám, tak univerzální produkty, které jsou vhodné pro většinu rostlin.
Zahradnický substrát


Seznamte se s nejprodávanějším produktem značky AGRO. Zahradnický substrát je celebritou mezi českými substráty. Je vyroben z kvalitní pobaltské vrchovištní rašeliny a aktivního kůrového humusu, nejúrodnějšího typu půdy. Má vysoký obsah živin a je vhodný jak pro užitkovou, tak pro okrasnou zahradu. Můžete do něj vysadit předpěstované ředkvičky, mrkev, jahody i sazenice pelargonií. Je vhodný i pro přesazování pokojovek, rybízu, růží a ostatních dřevin na zahradě.


“Kdyby si kytky mohly vybrat...”


Zahradnické hnojivo


A aby nebylo substrátu smutno, tak jsme mu vymysleli do páru organo-minerální Zahradnické hnojivo s vysokým obsahem živin, guánem a mořskými řasami. Minerální složka působí okamžitě a přírodní se uvolňuje postupně až 2 měsíce! Perfektně se doplňuje se „Zahraďákem“. Můžeme ho použít na okrasné keře, ovocné stromy, zeleninu, květinové záhony, rostliny v nádobách, ve skleníku i v pařeništi. A teď co je to GUÁNO. V podstatě takový lepší slepičinec. Guáno je nahromaděný trus mořských ptáků, který díky rybímu jídelníčku obsahuje velké množství hořčíku a fosforu a tudíž má vysokou vydatnost.
14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page